ReclameGratuite

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclame Gratis la Servere SAMP Metin2 CS 1.6 Cs Go Minecraft si Multe ALtele


    European Trucking-WE BELIEVE IN FUTURE

    avatar
    EUTrucking


    Mesaje : 3
    Data de înscriere : 24/12/2016

    European Trucking-WE BELIEVE IN FUTURE Empty European Trucking-WE BELIEVE IN FUTURE

    Mesaj  EUTrucking Sam Dec 24, 2016 3:05 pm

    Salut!

    Permite-mi,te rog,sa iti prezint un nou server de SAMP European Trucking.
    Ce este European Trucking?
    European Trucking este un server de SAMP bazat pe gamemode-ul PPC_Trucking,avand ca mod de joc de baza…trucking!Serverul este imbunatatit saptamanal si este un server unic in lume!!!
    De unde numele European Trucking?
    Serverul European Trucking a functionat din 2010 pana in 2012,fiind singurul server de trucking de la acea vreme care avea,constant,100 de playeri online din 100.Stiu,pentru multi 100 de playeri online nu e cine stie,dar ganditi-va ca acel server nu era RPG,RP sau GF,era pur si simplu TRUCKING.
    De ce as alege European Trucking?
    Sunt multe motive pentru care eu ti-as recomanda sa alegi acest server,unul dintre ele ar fi sistemele unice create de catre programatori cu experienta in domeniu,alte motive ar fi staff-ul foarte comunicativ si foarte saritor,mereu la datorie.Desigur,stim ca orice padure are uscaturi,dar noi ne scapam repede de acele persoane,la noi REGULAMENTUL SE RESPECTA LA SANGE!



    Am sansa la viitor pe acest server?
    Serverul European Trucking este un server in continua dezvoltare si da,chiar si tu,cel care citesti acest text ai sansa sa devii parte al acestui proiect!
    Pot primi rang pe pile?
    Daca ti-as spune ca cel mai greu sa obtii un rang este pe pile,nu m-ai crede.Pe serverul de SAMP European Trucking poti ajunge sus usor,fara pile si fara persoane care sa te doboare,fiecare jucator este egal si oferim sansa fiecaruia la cat mai sus.
    Sunt obligat sa donez ca sa ma pot juca?
    Nu,serverul European Trucking nu promoveaza donarile,vrei sa faci o mica donatie este fix treaba ta,desigur ca ne va ajuta foarte mult,dar nu vom obliga niciodata pe absolut nimeni sa doneze!Fiecare jucator poate castiga monedele de schimb fara a dona nici macar un ban!
    Cum pot intra pe server?
    Este foarte simplu,adaugand la lista de servere favorite de pe SAMP IP-ul >> 46.108.45.37:7777 << tu poti sa te distrezi alaturi de alti playeri,intr-un cadru minunat si unic!

    Te asteptam!

    Cu stima si respect,
    Staff European Trucking

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 10:25 am