ReclameGratuite

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclame Gratis la Servere SAMP Metin2 CS 1.6 Cs Go Minecraft si Multe ALtele


    Metin7S Level maxim 250 , stil pvm

    avatar
    NeaguMarian11


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 27/03/2018

    Metin7S Level maxim 250 , stil pvm Empty Metin7S Level maxim 250 , stil pvm

    Mesaj  NeaguMarian11 Mar Mar 27, 2018 6:15 am

    Salutare tuturor
    Astazi va voi prezenta un server de metin care dupa parerea mea este unul extrem de placut din toate punctele de vedere.
    Este vorba de Metin7S
    wwwmetin7s.ro/index.php
    Levelul maxim este 250 si este destul de usor de atins
    Pe server exista mape de farmat
    GM-ul este mereu online si iti raspunde rapid la intrebari
    Evolutiile le vedeti mai jos
    Evente in fiecare seara , la ora fixa (20:00)
    *****O mica precizare , serverul este vechiul *REXTOR*, fondatorul si GM-ul sunt persoane mature , care au redeschis serverul de dragul de a juca metin, pe server nu exista iteme site , modate sau 6/7.******
    Serverul este deschis de aproximativ 3 saptamani si sunt 20+ playeri constant ,majoritatea playerilor sunt veterani, au ceva ani de metin si de viata la activ.
    Serverul este cat se poate de serios , nu se pune problema de buguri,probleme financiare sau atitudinea celor din staff.
    Stiu ca nu este o postare prea pompoasa ,dar este una sincera , acum ramane la atitudinea dvs. daca intrati sau nu☺️
    Precizare: S-a mai adaugat cate o evolutie la arme si armuri , acestea nu apar in imaginile de mai jos.
    Ce spune administratorul:
    "Stim ca e un server vechi , dar este ceva din munca noastra ceva de acum cativa ani pe care am abandonato , acum am zis sa o reluam si incercam sa ii aducem mai mari modificari !!! Cine a jucat metin7d si metin2rextor stie despre ce este vorba de acolo a inceput , si am zis sa`l readucem cu numele Metin7s .. Va asteptam pe toti care va place modul Seren .. Pe langa poze mai sunt cateva modificari la server , dar le aflati voi . Va asteptam ."

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 5:36 pm