ReclameGratuite

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclame Gratis la Servere SAMP Metin2 CS 1.6 Cs Go Minecraft si Multe ALtele


    rpg.u-society.ro

    avatar
    DENNIS.


    Mesaje : 165
    Data de înscriere : 11/01/2015

    rpg.u-society.ro Empty rpg.u-society.ro

    Mesaj  DENNIS. Joi Sept 10, 2015 4:41 am

    Politica de promovare a comunitatii U-Society are acum noi concepte prin care incearca sa aduca un nou val de jucatori pe serverul  RPG. Incepand de marti, 8 septembrie vom incepe o serie de noi activitati care vor sa readuca distractia, placerea si prietenia jocului in adevarul sens al cuvantului. Mai jos veti avea prezentate cateva din evenimentele si concursurile care se vor petrece pe server. Dupa cum urmeaza:



    Toata lumea care a primit ban pe serverul U-Society RPG indiferent de motiv va primi unban fara cerere, fara plata. Cu aceasta ocazie vrem sa le atragem atentia tuturor jucatorilor care dintr-un motiv sau altul au luat ban. Pe viitor incercati sa fiti mai precauti in ceea ce priveste folosirea de hackuri, abuzul si altele.




    Va punem la dispozitie un nou event de tip quest. In ce consta acesta? Vor fii amplasate in cele 2 orase disponibile pentru joc 100 de inimi care vor trebui gasite in totalitate. Vor fii imparite egal, 50 in Los Santos, 50 in San Fierro. Premiul acestui quest este in valoare de 1.000.000$, 10 puncte de rob, 1 level up si 10 coroane. Evenimentul va fii disponibil pana in data de 13 septembrie.




    Waterpark, da, ai vazut bine. Am vrut sa aducem conceptul de waterpark si in SA:MP cu scopul de a ne aduce aminte de vara care tocmai a trecut. Este o mapa care are o cale de aces de pe o plaja din Los Santos unde veti avea multiple posibiltati de distractie. Vechea scena de pe plaja va fii stearsa si petrecerea se va muta la waterpark. Giftul de asemenea va fii mutat aici. Mai multe detalii curand. Waterparkul va fii disponibil pana in data de 13 septembrie.




    Tocmai s-a implementat un nou sistem de donatii. Acesta se calculeaza in coroane si va fii disponibil pe siteul http://shop.u-society.ro/ iar in joc sub comanda /shop. Ne-am gandit sa lasam si shopul de la popularitate pentru a abtine beneficii doar jucand. Asadar, cu aceasta ocazie vrem sa facem un giveaway de 300 de coroane la 3 jucatori norocosi (100/jucator) care vor fii online in decursul zilei de marti, 8 septembrie pe server. De asemenea, cativa vloggeri vor avea giveawayuri in valoare de 100 de coroane in decursul saptamanii pe canalele lor. Se vor acorda premii in valoare de 1000 de coroane. Valoarea unui euro semnifica 5 coroane.


    Crezi ca asta e tot? Te inseli. Te asteptam pe serverul nostru RPG.U-SOCIETY.RO pentru a ne distra impreuna in saptamana care urmeaza. Cheama-ti si prietenii si nu uita sa-i inscrii pe referralul tau!

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 8:58 am